|
5 150 грн
|
|
5 150 грн
|
платежі
по 2 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 150 грн
|
|
5 150 грн
|
платежі
по 2 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Thermex |
|---|---|
| Артикул | 640634 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Тиск | 6 бар |
| Потужність | 6000 Вт |
| Особливості | цифровий термометр |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Глибина | 90 мм |
| Висота | 157 |
| Ширина | 190 |
| Вага | 1.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |