|
4 800 грн
|
|
4 800 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 800 грн
|
|
4 800 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Thermex |
|---|---|
| Артикул | Buono 10 U |
| Об'єм | 10 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | цифровий термометр |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | цифровий термометр |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Чорний |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 340 |
| Ширина | 340 |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Китай |