|
4 850 грн
|
|
4 850 грн
|
платежі
по 2 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 850 грн
|
|
4 850 грн
|
платежі
по 2 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Thermex |
|---|---|
| Артикул | Nuovo 15 U |
| Об'єм | 15 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | цифровий термометр |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | цифровий термометр |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 325 мм |
| Висота | 380 |
| Ширина | 380 |
| Вага | 9 кг |
| Країна виробництва | Китай |