|
85 309 грн
|
|
85 309 грн
|
платежі
по 42 655 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
85 309 грн
|
|
85 309 грн
|
платежі
по 42 655 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 220 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 20 стхв |
| Місткість лотка паперу | 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A3 30g, шприц |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 307A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Розміри | 338 мм |
| Вага | 50 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |