|
25 969 грн
|
|
25 969 грн
|
платежі
по 12 985 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
25 969 грн
|
|
25 969 грн
|
платежі
по 12 985 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 255 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 35 стхв |
| Місткість лотка паперу | 150 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Сумісний оригінальний картридж | W2300X |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 427 мм |
| Розміри | 288 мм |
| Вага | 16.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |