|
35 369 грн
|
|
35 369 грн
|
платежі
по 17 685 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
35 369 грн
|
|
35 369 грн
|
платежі
по 17 685 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 60 220 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 33 стхв |
| Місткість лотка паперу | 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 Business ECF |
| Сумісний оригінальний картридж | HP Color LaserJet Enterprise M554dn |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 479 мм |
| Розміри | 400 мм |
| Вага | 27.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |