|
41 380 грн
|
|
41 380 грн
|
платежі
по 20 690 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 380 грн
|
|
41 380 грн
|
платежі
по 20 690 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 200 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 43 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 Business ECF |
| Сумісний оригінальний картридж | CF289A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 639 мм |
| Розміри | 466 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |