|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 120 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 18 стхв |
| Місткість лотка паперу | 50 аркушів |
| Формат паперу | A4 Business ECF |
| Сумісний оригінальний картридж | 150A |
| Інтерфейси підключення | WiFi |
| Глибина | 346 мм |
| Розміри | 158 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна виробництва | Вєтнам |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |