|
4 920 грн
|
|
4 920 грн
|
платежі
по 2 460 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 920 грн
|
|
4 920 грн
|
платежі
по 2 460 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Xerox |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 163 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 20 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 Business ECF |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R03048 |
| Інтерфейси підключення | WiFi |
| Глибина | 215 мм |
| Розміри | 188 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |