|
14 499 грн
|
|
14 499 грн
|
платежі
по 7 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 499 грн
|
|
14 499 грн
|
платежі
по 7 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 10 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T09C54A |
| Інтерфейси підключення | WiFi |
| Розміри | 149 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |