|
23 408 грн
|
|
23 408 грн
|
платежі
по 11 704 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 408 грн
|
|
23 408 грн
|
платежі
по 11 704 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Kyocera |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Кольоровий |
| Макс. роздільна здатність друку | 1200 |
| Щільність паперу | 60 220 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | До 35 кольорових сторінок формату А4 за хвилину |
| Місткість лотка паперу | 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Тип сканера | Принтер |
| Сумісний оригінальний картридж | TK5370K 7K |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Розміри | 394 мм |
| Вага | 33 кг |
| Країна виробництва | Вєтнам |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |