|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Kyocera |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Макс. роздільна здатність друку | 1200 х 1200 |
| Щільність паперу | 60 220 гм |
| Обсяг пам'яті | 512 Gb |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 45 стор.хв |
| Місткість лотка паперу | 500 аркушів лицьовою стороною вниз у стандартній комплектації з можливістю збільшення макс. до 5000 аркушів |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Тип сканера | Принтер |
| Сумісний оригінальний картридж | TK3400 |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 410 мм |
| Розміри | 285 мм |
| Вага | 14.6 кг |
| Країна виробництва | Вєтнам |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |