|
9 152 грн
|
|
9 152 грн
|
платежі
по 4 576 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 152 грн
|
|
9 152 грн
|
платежі
по 4 576 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Pantum |
|---|---|
| Технологія друку | Лазерна |
| Друк | Монохромний дисплей |
| Щільність паперу | 60 120 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 40 стхв |
| Місткість лотка паперу | 150 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Формат паперу | A4 Basic |
| Сумісний оригінальний картридж | DL5120 |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 346 мм |
| Розміри | 257 мм |
| Вага | 9.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 |