|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AENO |
|---|---|
| Артикул | RC4S |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 300 м2 |
| Потужність всмоктування | 4000 |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 250 хв |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | датчик перешкод |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 435 х 415 х 345 мм |
| Вага | 7.06 кг |
| Країна виробництва | Китай |