|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AENO |
|---|---|
| Артикул | ARC0005S |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 4000 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 160 хв хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 50 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | автоматична підзарядка (повернення на базу) |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 451 х 387 х 346 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |