|
2 189 грн
|
|
2 189 грн
|
платежі
по 1 095 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 189 грн
|
|
2 189 грн
|
платежі
по 1 095 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AIWA |
|---|---|
| Артикул | AVC600 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | настінне кріплення |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1070 х 260 х 250 мм |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |