|
1 198 грн
|
|
1 198 грн
|
платежі
по 599 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 198 грн
|
|
1 198 грн
|
платежі
по 599 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Aspiring Dust 1 |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 6000 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 15 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Особливості | циклонна технологія |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 300 х 65 х 65 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |