|
1 882 грн
|
|
1 882 грн
|
платежі
по 941 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 882 грн
|
|
1 882 грн
|
платежі
по 941 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Dust 5 Brushless 16000 kPa Wireless and Cord |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 16000 |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 355 х 180 х 140 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |