|
1 323 грн
|
|
1 323 грн
|
платежі
по 662 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 323 грн
|
|
1 323 грн
|
платежі
по 662 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Gale 3 Wireless 12000 Pa |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 12000 |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | циклонна технологія |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 340 х 115 х 108 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |