|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aspiring |
|---|---|
| Артикул | Windstorm 2 with inflator 2 in 1 |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від прикурювача автомобіля |
| Потужність всмоктування | 6000 |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 4.5 Мбайтсек |
| Особливості | Компресор |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 390 х 130 х 114 мм |
| Вага | 0.87 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |