|
2 574 грн
|
|
2 574 грн
|
платежі
по 1 287 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 574 грн
|
|
2 574 грн
|
платежі
по 1 287 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Astor |
|---|---|
| Артикул | VC 20162 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Тип керування | На корпусі |
| Потужність всмоктування | 360 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 81 дБ |
| Розмір | 33.5 х 46 х 29.5 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |