|
4 997 грн
|
|
4 997 грн
|
платежі
по 2 499 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 997 грн
|
|
4 997 грн
|
платежі
по 2 499 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bomann |
|---|---|
| Артикул | BS 3000 CB blue |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 425 х 280 х 270 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |