|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | BGL41POW2H |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 4 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 11 мс |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 850 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 8 мс |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 410 x 295 x 265 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |