|
5 399 грн
|
|
5 399 грн
|
платежі
по 2 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 399 грн
|
|
5 399 грн
|
платежі
по 2 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | BGS21X320 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 10 м, 5 розеток (JY105610) |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 550 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Синій |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 449 х 301 х 287 мм |
| Вага | 4,7 кг |
| Країна виробництва | Польща |