|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | BGS41POW2 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | циклонна система |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 10 м, 5 розеток (JY105610) |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 72 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 474 х 324 х 267 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Країна виробництва | Польща |