|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | BGBS2BA1P |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 4 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | мікрофільтр CleanAir |
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 367 х 290 х 237 мм |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |