|
6 599 грн
|
|
6 599 грн
|
платежі
по 3 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 599 грн
|
|
6 599 грн
|
платежі
по 3 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Deerma |
|---|---|
| Артикул | DEMVX20W |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Потужність всмоктування | 12000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 420 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 85 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 116,5 х 27,2 х 38 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |