|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Deerma |
|---|---|
| Артикул | TJ200 |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 6 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 400 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1200 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 68 Дб |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 536 х 300 х 290 мм |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |