|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dreame |
|---|---|
| Артикул | RLD34GABl |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 224 м2 |
| Потужність всмоктування | 6000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 280 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | автоматична підзарядка (повернення на базу) |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 350 х 350 х 97 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |