|
34 999 грн
|
|
34 999 грн
|
платежі
по 17 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 999 грн
|
|
34 999 грн
|
платежі
по 17 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dreame |
|---|---|
| Артикул | RLL74CEBL |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 18500 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 180 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 74 дБ 3 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | датчик перешкод |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | робот 350 х 350 х 103.5 мм, док 340 х 457 х 591 мм |
| Вага | 4.23 кг |
| Країна виробництва | Китай |