|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dreame |
|---|---|
| Артикул | DEMS30 |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 200 м2 |
| Потужність всмоктування | 13000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 180 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 40 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | голосові асистенти Amazon Alexa, Google Assistant |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 335 х 325 х 97 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |