|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dreame |
|---|---|
| Артикул | DEMX70 |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 350 м.кв |
| Потужність всмоктування | 13000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 240 хв |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 81 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | побудова карти приміщення |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 350 х 350 х 100 мм |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробництва | Китай |