|
5 959 грн
|
|
5 959 грн
|
платежі
по 2 980 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 959 грн
|
|
5 959 грн
|
платежі
по 2 980 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Артикул | VM 3140 Hobby |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 20 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | на 4 колесах |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 500 х 360 х 360 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |