|
7 025 грн
|
|
7 025 грн
|
платежі
по 3 513 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 025 грн
|
|
7 025 грн
|
платежі
по 3 513 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Артикул | VP BS6120 Animal |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Щілинна насадка 1 штЗарядна докстанція 1 штНастінне кріплення (2 дюбелі, 2 гвинти) 1 комплект |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 415 х 305 х 270 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |