|
4 428 грн
|
|
4 428 грн
|
платежі
по 2 214 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 428 грн
|
|
4 428 грн
|
платежі
по 2 214 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Артикул | VP S 3010 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Потужність всмоктування | 18 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 28 х 46 х 30 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |