|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ecovacs |
|---|---|
| Артикул | DLX71 BLACK |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 20000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | продовження прибирання після підзаряджання |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | Робот 353x352x100.35 мм, док350x294x533 мм |
| Вага | 11.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |