|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ecovacs |
|---|---|
| Артикул | DEX54 |
| Тип пилососа | Робот-пилосос |
| Вид прибирання | Сухе + вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 400 м2 |
| Потужність всмоктування | 18500 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 180 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | автоматична підзарядка (повернення на базу) |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | Robot: 98 x 353 x 351 мм; Dock: 350x477x533 мм |
| Вага | 8.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |