|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ecovacs |
|---|---|
| Артикул | DEX56 BLACK |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 300 м2 |
| Потужність всмоктування | 18 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 4.85 г |
| Споживана потужність, Вт | 80 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | автоматична підзарядка (повернення на базу) |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | док 350 x 477 x 533 мм робот 353 x 351.5 x 98 мм |
| Вага | 13.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |