|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ecovacs |
|---|---|
| Артикул | DLX34 Y1 PRO |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 6500 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 320 хв |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | автоматична подача води |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 300 х 300 х 110 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |