|
2 376 грн
|
|
2 376 грн
|
платежі
по 1 188 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 376 грн
|
|
2 376 грн
|
платежі
по 1 188 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Einhell |
|---|---|
| Артикул | 2347120 |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Споживана потужність, Вт | 18 Вт |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 475 х 190 х 140 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |