|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EERC75DB |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 35 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 18 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | індикатор заряду батареї |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 1145 x 265 x 145 мм |
| Вага | 2.55 кг |
| Країна виробництва | Китай |