|
11 505 грн
|
|
11 505 грн
|
платежі
по 5 753 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 505 грн
|
|
11 505 грн
|
платежі
по 5 753 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EP71B14WET |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Споживана потужність, Вт | 14.4 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | з турборежимом |
| Колір виробника | Синій |
| Комплектація | пилосос, кутове зєднання., подушечка для миття 2 комплекта (4шт)2 комплекта (4шт) |
| Розмір | 110 х 20 х 20 см |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |