|
5 920 грн
|
|
5 920 грн
|
платежі
по 2 960 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 920 грн
|
|
5 920 грн
|
платежі
по 2 960 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EP31CB21GP |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | циклонна система |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 40 хв |
| Споживана потужність, Вт | 22 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | зі знімним пилососом |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 738 х 285 х 184 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |