|
12 799 грн
|
|
12 799 грн
|
платежі
по 6 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 799 грн
|
|
12 799 грн
|
платежі
по 6 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | PC91ALRG |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 12 м (при чутливості ISO 100) |
| Потужність всмоктування | 2200 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 72 дБ |
| Довжина шнура | 9 Мбайтсек |
| Особливості | фільтр,що можна мити |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 437 х 308 х 296 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |