|
6 099 грн
|
|
6 099 грн
|
платежі
по 3 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 099 грн
|
|
6 099 грн
|
платежі
по 3 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EL61C2OG |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9 Мбайтсек |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 74 дБ 3 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | автозмотування мережевого шнура |
| Колір виробника | Зелений |
| Розмір | 422 х 304 х 283 мм |
| Вага | 6.96 кг |
| Країна виробництва | Китай |