|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 599 грн
|
|
4 599 грн
|
платежі
по 2 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EB51C2DB |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | сухе вологе гоління |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8.5 м3хв |
| Тип трубки | Є |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 416 х 287 х 228 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |