|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EB61C1OG |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 12 м (при чутливості ISO 100) |
| Потужність всмоктування | 232 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 5575 дБ |
| Довжина шнура | 9 Мбайтсек |
| Особливості | уловлювач дрібних частинок у насадці |
| Колір виробника | Зелений |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 23.9 x 43.7 x 30.7 см |
| Вага | 6.48 кг |
| Країна виробництва | Китай |