|
6 599 грн
|
|
6 599 грн
|
платежі
по 3 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 599 грн
|
|
6 599 грн
|
платежі
по 3 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | EB61C4DB |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 232 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 73 дБ |
| Довжина шнура | 9 Мбайтсек |
| Особливості | Щілинна насадка 1 штЗарядна докстанція 1 штНастінне кріплення (2 дюбелі, 2 гвинти) 1 комплект |
| Колір виробника | Синій |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 436 х 306 х 238 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |