|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | PD824ST |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 12 м (при чутливості ISO 100) |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Довжина шнура | 9 Мбайтсек |
| Особливості | Прогумовані колеса |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 30 x 44.2 x 23.8 см |
| Вага | 7.14 кг |
| Країна виробництва | Китай |