|
1 789 грн
|
|
1 789 грн
|
платежі
по 895 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 789 грн
|
|
1 789 грн
|
платежі
по 895 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | MVC72FW |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 14 хв |
| Споживана потужність, Вт | 55 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | індикатор заряду батареї |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 405 x 115 x 120 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |